ISOVER OL-TOP 20 mm

Cena par m2

Biezums ( mm ) - 20

Garums ( mm ) - 1550

Platums ( mm ) - 1180
ISOVER OL-TOP
Cena: 4,28 €
Price / kg:
Apraksts

ISOVER OL-TOP ir izolācijas plāksne lēzenajiem jumtiem. ISOVER OL-TOP lēzeno jumtu izolācija ir piemērota lēzenajiem jumtiem, kas netiek regulāri noslogoti. Izolācijas konstrukcija ir īpaši piemērota lēzeno jumtu renovācijai kā papildus izolācija. Kā arī ISOVER OL-TOP tiek izmantots starpstāvu pārsegumos peldošo grīdu akustisko parametru uzlabošanai. ISOVER OL-TOP ir minerālvates plāksne, kas vienā pusē ir ar stikla šķiedras materiāla pārklājumu. Garajās malās ir gropes-tapas savienojums.
ISOVER OL-TOP ir neorganiska, ķīmiski neitrāla, un tajā nav korodējošo vielu. Tā ir izturīga pret puvi, tai nav smaržas, un tajā neieviesīsies kaitēkļi.
Pielietojums
ISOVER OL-TOP lēzeno jumtu izolācijas konstrukcija ir paredzēta lēzenajiem jumtiem, kas netiek regulāri noslogoti. Taču slodze, piemēram, uzturēšana, ir atļauta. Bet, ja uz jumta ir pastāvīgi gājēju ceļi, tie ir jānostiprina. Izolācijas konstrukcija ir īpaši piemērota lēzeno jumtu renovācijai kā papildus izolācija un materiāls, kas atdala veco konstrukciju no jaunā ūdens apvalka. Jaunu ēku konstrukcijās tas ir paredzēts nesošajām konstrukcijām, piem., betona plāksnēm, vieglbetona plāksnēm vai rievotajām tērauda plāksnēm ar slīpumu, kurš nav lielāks par 1:40. ISOVER OL-TOP ir arī paredzēts vietām, kur nepieciešams samazināt trieciena skaņu.Peldošo grīdu konstrukcijās ISOVER OP-TOP uzdevums ir samazināt skaņas gaisā un soļu troksni. Peldošās grīdas konstrukcijas virsmas plātne (virs ISOVER OL-TOP var būt betona, izlīdzināšanas vai dēļu konstrukcija atbilstoši projektētāja norādēm

Deklarētā siltumvadītspēja: λD = 0.037 W/mK

TEHNISKIE PARAMETRI:

Iepakojumā (m2) - 179.24
Biezums ( mm ) - 20
Garums ( mm ) - 1550
Platums ( mm ) - 1180

Būvizstrādājuma ekspluatācijas īpašību deklarācija: pdf