ROCKWOOL Frontrock S 30 mm

Cena par m2

Biezums ( mm ) - 30

Garums ( mm ) - 1000

Platums ( mm ) - 600
ROCKWOOL Frontrock S
Cena: 3,96 €
Price / kg:
Apraksts

Akmens vate plāksnēs fasādei Rockwool Fasrock, ko izmanto zemapmetuma fasāžu un cokolu siltināšanā kā apmetuma pamatni. Fasādes vati pie sienas pielīmē un mehāniski piestiprina ar enkuriem (vismaz 4 enkuri uz katru plātni vai 8 gab. enkuru uz 1m² siltumizolācijas). Iepriekš jāaprēķina precīzs enkuru skaits. Fasādes vate tiek izmantota daudzās mūsdienu nozarēs. Lieliskās īpašības nodrošina iespēju akmens vati izmantot vietās, kur prasa augstu izturību, ugunsdrošību,un akustisko komfortu.

Fasādes plāksnes tiek ražotas no sapresētas akmens vates, tāpēc tās ir izturīgas, ūdens un ugunsdrošas. Tās var izmatot gan jaunos objektos, gan renovējamās ēkās.

Fasādes vates izolācija samazina troksni, kas iekļūst Jūsu mājās, Jūs priecāsities, ka būs mazāki rēķini par enerģiju, turklāt tā var izglābt dzīvību, ja ir izcēlies ugunsgrēks. Un vēl – izvēloties izolāciju, Jūs dosiet savu ieguldījumu vides aizsardzībā, jo šis materiāls palīdz taupīt enerģiju, kas nepieciešama apkurei vai dzesēšanai, un to var arī pārstrādāt.

Fasādes vati var izmantot kā dzīvojamo namu, sabiedrisko, komerciālo un ražošanai paredzēto ēku siltuma, akustisko un ugunsdrošības izolāciju. Akmens vati izmanto, ja vēlas uzlabot lēzeno un slīpu jumtu, iekšējo un ārējo sienu, grīdu, griestu un kamīnu izolācijas parametrus.

Siltuma caurlaidības koeficients λD = 0.037 W/(mK)

TEHNISKIE PARAMETRI:

Iepakojumā (m2) - 4.8
Biezums ( mm ) - 30
Garums ( mm ) - 1000
Platums ( mm ) - 600

Būvizstrādājuma ekspluatācijas īpašību deklarācija:pdf