ROCKWOOL Frontrock MAX E 120 mm

Cena par m2

Biezums ( mm ) - 120

Garums ( mm ) - 1000

Platums ( mm ) - 600
ROCKWOOL Frontrock MAX E
Cena: 13,88 €
Price / kg:
Apraksts

Akmens vate plāksnēs fasādei Rockwool Frontrock MAX E ir Divu blīvumu fasādes plātnes, kuras izmanto zemapmetuma fasāžu un cokolu siltināšanā kā apmetuma pamatni. Fasādes vati pie sienas pielīmē un mehāniski piestiprina ar enkuriem (vismaz 4 enkuri uz katru plātni vai 8 gab. enkuru uz 1 m² siltumizolācijas). Iepriekš jāaprēķina precīzs enkuru skaits. Plātnes sastāv no diviem dažāda blīvuma akmens vates slāņiem. Plātņu cietākā puse apzīmēta ar uzrakstu. Pusi ar marķējumu novietot uz ārpusi.

Fasādes plāksnes tiek ražotas no sapresētas akmens vates, tāpēc tās ir izturīgas, ūdens un ugunsdrošas. Tās var izmatot gan jaunos objektos, gan renovējamās ēkās.

Fasādes vates izstrādājumi ir blīvi, tāpēc tie nodrošina labu akustisko kontroli plašā skaņas frekvenču diapazonā. Viena no būtiskākajām mūsdienu dzīvesveida prasībām ir efektīva skaņas izolācija. Pārlieku liels trokšņainums palielina stresa risku, traucē sarunāties un tiek uztverts kā zināma veida apkārtējās vides piesārņojums. Daudzu gadu laikā ir pierādījies, ka izolācijas materiāli ideāli der visur, kur ir nepieciešama trokšņu slāpēšana vai skaņas viļņu uzsūkšana – dzīvojamajās ēkās, komerciālajā, rūpnieciskajā vai dabīgajā vidē. Bez labām akustiskajā īpašībām “ROCKWOOL” izolācijas materiāliem raksturīga lieliska siltumizolācija, kā arī tie veic ugunsdrošības nodrošināšanas funkcijas.

Siltuma caurlaidības koeficients λD = 0.036 W/(mK)

TEHNISKIE PARAMETRI:

Iepakojumā (m2) - 1.8
Biezums ( mm ) - 120
Garums ( mm ) - 1000
Platums ( mm ) - 600

Būvizstrādājuma ekspluatācijas īpašību deklarācija: pdf